Aktuality

Dopis pro členy MO

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Dobrý den  

 

Začíná nám druhý týden po  Výroční členské schůzi, na které byl zvolen nový výbor naší  organizace. Tímto Vám chci v první řadě poděkovat za Vaší účast na Výroční členské schůzi, která byla  oproti minulým rokům podstatně větší, což nás velmi potěšilo. 

Nový výbor MO Poděbrady bude pro Vás   bude  pracovat  ve složení : předseda  - David Šandor, jednatel   - Mgr. Bc. Petr Šlechta, hospodář  - Václav Fiška, zástupce  předsedy  -  Josef Jech,   zástupce hospodáře - Roman Jiřičný a pokladník – Tomáš Knespl.      

 

Pro ty co mě znají, nemá cenu cokoliv o sobě psát, ale pro Vás co mě samotného neznáte,   se alespoň ve zkratce představím. Jak víte jmenuji se David Šandor a pocházím z obce Sokoleč.  Dlouhodobě  jsem zaměstnancem  Policie České republiky.  Rybářem jsem se stal  v roce 1986,  kdy jsem  složil zkoušky u pana Zemana v Sokolči a stal jsem se členem MO Poděbrady.  Na krátkou chvíli jsem byl donucen  s rybařinou skončit kvůli studiím  a zpět k Petrově cechu,  jsem se  dostal v roce 2006  Od roku 2013 jsem členem rybářské stráže a  poslední čtyři roky  jsem byl členem výboru MO.  Nicméně já sám za sebe se držím následujícího pravidla:  „Co sníš, v životě už nechytíš“ , ne nebojte se určitě z mých úst neuslyšíte, že si berete ryby a jste špatní, právo ponechat si ulovenou rybu, patří k našemu ušlechtilému koníčku, a co by se stalo kdybychom jen ryby vysazovali a nebrali si je ? …… ať se jedná o samotné potěšení z lovu,  tak ryby nám přeci přinášení neskýtané množství vitamínů. 

Svým zvolením do čela MO Poděbrady a zvolením výboru tak jak byl přednesen na Výroční členské schůzi,  jsem byl potěšen, ale zároveň si uvědomuji  a uvědomujeme si  své povinnosti a odpovědnost  vůči Vám rybářům a i vůči celé organizaci.  Pevně věřím, že ve výboru  tak jak byl zvolen, dokážeme  najít shodu, která bude ku prospěchu celé naší organizaci. Nicméně mám do budoucna v plánu několik změn,  kterých by jsem chtěl dosáhnou a tím zlepšit chod celé organizace. Vás rybářů se tyto změny, pokud  budou  schváleny výborem MO částečně dotknou, ale nebojte se nebude to nic, co by Vás omezovalo nebo Vám uškodilo. Rád by jsem začal  označením našich vod, které v současné době probíhá a vytvořil pod revíry, kdy od tohoto si slibuji kvalitnější zarybňování jednotlivých jezer. Jako další změnu navrhnu zavedení elektronické vydávání povolenek přes číselné kódy a tím zkrátil Vaší čekací dobu na  odbavení  a našemu hospodáři zjednodušil vypisování a evidenci povolenek. Dále by jsem chtěl navázat bližší vztah z SÚS, odkud máme velkou podporu předsedy  Dušana Hybnera.  Změn mám ještě mnoho, ale nebudu se o nich v současné době rozepisovat, protože chci aby tyto změny byly důkladně zpracovány připraveny a byly pouze k prospěchu - nikoliv ke škodě.  Jedná se o  věci,  které se musí náležitě  zvážit musí vycházet z Vašich požadavku a potřeb a  musí být výborem MO projednány a schváleny. 

Každopádně  pro nás je v současné době prvořadá jarní akce  - oslavy 100 let od založení  naší MO,  která proběhne dne  12.5.2018 od 08:00 hod na rybářské chatě a v jejím okolí, kam jste srdečně zváni.  

Zároveň  by jsem Vás chtěl požádat o trochu  schovívavosti a pochopení, pokud nebude  ze začátku vše tak jak si představujete, i my jsme  jen lidé,  kteří pro Vás chtějí pracovat a to i na úkor svých rodin a svého volného času.  S vedením  naší MO se musíme sehrát, tak aby za námi byly v budoucnu vidět rozumné výsledky.

Za poslední týden se na mě samotného obrátilo několik rybářů  ohledně  různých  problémů, informací a žádostí, které budu určitě řešit a projednávat.  Každý kdo se z Vás na mě obrátí s žádostí o  radu ,  pomoc nebo s nějakým návrhem, bude z mé strany vyrozuměn o provedených opatřeních nebo o projednání.

Kontakty na které se mužete na mě obrátit jsou : tel. 605291202, email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nebo facebook  : ČRS MO Poděbrady

Dále by jsem chtěl za nás všechny poděkovat Petru Linhartovi, který dlouhodobě pracoval jako předseda MO, Josefu Ondrovi -  místopředseda, Ing. Stanislavu Markovi – jednatel MO a Karlu Dobrému – pokladník MO,  za jejich přístup a ochotu  pracovat pro MO a nás nové zavést do nových příběhů Vás všech. 

Zítra nám začíná sezóna 2018, za výbor MO Poděbrady vám přeji mnoho krásných chvil strávených u vody spojených s krásnými úlovky a samozřejmě i pevné zdraví a spokojenost v osobním i pracovním životě.

 

David Šandor

 

 

Petrův zdar

 

Kontakty

Adresa:
ČRS MO Poděbrady - občanské sdružení
Pražská 50
290 01 Poděbrady

Kontaktní osoby:
Roman Jiřičný - tel.: 737 727 254
Václav Dudek - tel.: 607 741 595
David Šandor - tel.: 605 291 202
Mgr. Bc Petr Šlechta - tel.: 605 225 112